Wiadomości

Reklamy umieszczane poza zakładką "Spam" zostaną NATYCHMIAST usunięte!

Polecane

Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałby "Potop" z perspektywy wysoko urodzonego Szweda? W dodatku takiego, który nie ma w sobie za grosz wojennego animuszu? Ja też nie :) I dlatego cieszę się, że Freyja wpadła na ten pomysł i w dodatku realizuje go z takim zapałem i profesjonalizmem. Pozycja "must read" dla fanów historii.

Znacie Sabaton? Lubicie Sabaton? Pokochacie przygody bohatera jednego z ich albumów! Ostatni z absolutnych królów Szwecji spędził na wojnie 18 z 21 lat panowania! W dodatku posiadał niecodzienną jak na króla osobowość, która po dziś dzień zjednała mu tysiące fanów na całym świecie. Rusz z armią karolinów na podbój Europy! Kliknij :) (Wspólny projekt Freyji i mój)

Zbyt dużo ludzi przedstawia smoki jako szlachetne istoty, strzegące Pokoju i Ładu, lub, zgoła odwrotnie, ziejące ogniem bestię leżące na stosach złota i klejnotów. A jeśli owe biedne gadziny wcale nie życzą sobie podobnego szufladkowania? Jeśli chcą (i mogą) mieć cechy zarówno dobre, jak i złe? Sprawdźcie, jak wygląda życie smoka-najemnika.

Nie wiem, co napisać pod tym blogiem... Może to, że jest to mój pierwszy i wciąż (mam nadzieję) aktywny) zbiór opowiadań, począwszy od "Wojny o Midgard, od której wszystko się zaczęło, przez Kosmicznych Marines, Diabła z Jersey i na Bitwie pod Breitenfeld skończywszy. Pełno wszystkiego:) Jeśli komuś przypadną do gustu moje wypociny z tego blogu, zapraszam też i na tamten:)

Spisy

1 komentarz:

  1. Dzień dobry!
    Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki i reklamę bloga? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń